sirketarama.com

şirket ara, firmal bul, şirket dizin

Arama yaparak bulmak istediğiniz şirket veya firma için eğer şehir seçimi yaparsanız, aramalarınız sadece o şehirle ilgili arama sonuçlarını içerir. Şehir seçmeden arama yaparsanız, aradğınız kelimedeki bütün sonuçlarına ulaşmış olursunuz.

şirket ara


SİTE KULLANIM ŞARTLARI


Sirketarama.com bundan sonra "site" veya "web sayfası" olarak anılacaktır. Sitede yer alan şirket tanıtım veya iş tanım bilgileri bu bilgileri ekleyen üçüncü kişilere ait olup, site bu bilgilerin veya tanıtımların doğruluğunu teyit etmemektedir.

Şirket, firma veya işletmelerin bilgileri, tanıtım amaçlı olarak eklenmektedir. Bu tanıtımlar hiç bir suretle ticari amaçla kullanılamaz ve dolaylı olarak dahi olsa akid konusu yapılamaz. Web sayfasında yer alan bilgiler sadece bilgi edinmek şartı ile kullanılabilir. Bilgi kullanıcılarının, bu bilgilerin doğruluğu, güvenirliliği konusundaki teyit, araştırma ve doğrulama sorumlulukları kendilerine aittir.

Sirketarama.com, site içinde yer alan bilgileri ekleyen kişi, kurum yada kuruluşa haber vermeksizin bilgilerin silmesi veya yayından kaldırmasına tek başına karar verebilir. Site ziyaret esnasında bırakılan çerezlerin (cookies) kullanımı sirketarama.com tarafından reklam veya yönlendirme amaçlı olarak kullanılabilecektir.

Web sayfasına bilgi ekleyen veya bilgi amaçlı olarak ziyaret eden gerçek veya tüzel kişi kullanıcılar siteye giriş yaptığında yukarıda yazan şart ve kuralları kabul etmiş sayılır.